Šovakar Dāvis Bertāns un viņa Laboral Kutxa Klaipēdā spēlēs ar Neptunas

Turkish Airlines Eirolīgas sestās kārtas mačā Dāvis Bertāns un viņa Laboral Kutxa izbraukumā tiksies ar Klaipēdas Neptunas. Savā laukumā Laboral Kutxa izcīnīja uzvaru ar 88:69.

Pēc iepriekšējā kārtā piedzīvotā zaudējuma savā laukumā pret Crvena Zvezda, šķīrās Dāvja Bertāna Laboral Kutxa un trenera Marko Krespi ceļi. Pirmajā mačā Ivona Navaro vadībā, Laboral Kutxa Spānijas ACB līgā ar 79:62 uzvarēja Sansebastjanas Gipuzkoa Basket. Dāvis Bertāns nepilnās 16 minūtēs guva 13 punktus, trāpot četrus trīspunktniekus no septiņiem. Tagad Navaro gaida debija Eirolīgā pret Klaipēdas Neptunas, kas savā laukumā ir zaudējuši vienīgi Olympiacos, un arī tikai pagarinājumā.

Māris Lindenbaums, Viasat Sport Baltic komentētājs:

Sezonas pirmajā spēlē Klaipēdas Neptunas tieši ar spēli pret Laboral Kutxa bikli debitēja Eirolīgā (69:88). Drīz vien pierādījās, ka savā laukumā Neptunas pārvēršas līdz nepazīšanai, Klaipēdā zaudējot vienīgi Olympicaos, turklāt tikai spēles pagarinājumā! Šonedēļ pērnās sezonas Lietuvas čempionāta finālisti cīnīsies par trešo uzvaru sešās spēlēs, cenšoties ievērojami sašķobīt Dāvja Bertāna pārstāvētās Laboral Kutxa izredzes jaunā trenera vadībā izcīnīt pirmo uzvaru izbraukumā!