Anglijas kausā futbolā Liverpool izbraukumā tiksies ar Wimbledon

0 komentāri

Anglijas kausā futbolā 3.kārtā cīņu turpina 64 klubi. Šovakar League Two klubs Wimbledon savā laukumā spēlēs ar septiņkārtējiem kausa ieguvējiem Liverpool.

Wimbledon Kingsmeadow stadionā vietas ir tikai 4850 līdzjutējiem. Kā uzskata Wimbledon valdes priekšsēdētājs Eriks Samuelsons, komandas īsajā vēsturē tikt līdz Anglijas kausa 3.kārtai un savā stadionā spēlēt ar vienu no titulētākajiem Anglijas klubiem ir kā sapnis. Wimbledon šobrīd League Two tabulā ieņem 12.vietu, no līderiem Wycombe Wanderers atpaliekot 14 punktus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Oskars Morozovs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Šā gada 14.maijā apritēs tieši 27 gadi kopš Anglijas kausa izcīņas finālspēles, kurā Wimbledon F.C. nosargāja uzvaru 1:0 pār Anglijas čempioniem Liverpool, izcīnot Londonas klubam pasaules senāko futbola trofeju. Kamēr AFC Wimbledon un Milton Keynes Dons līdzjutēji strīdas par to, kurš no šiem abiem ir patiesais Vimbldonas kluba tradīciju turpinātājs, skaidrs ir viens – tā komanda, kas uzvarēs šajā spēlē, tiks vienu soli tuvāk 2015.gada Anglijas kausa izcīņas finālam.”

Anglijas kausa spēles kanālā VSB:

Pirmdien, 5.janvārī

21:50 Wimbledon – Liverpool

Otrdien, 6.janvārī

21:40 Everton – West Ham United

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas