Šogad Rīgas maratonam pieteicies rekordliels dalībnieku skaits

0 komentāri

Ar rekordlielu dalībnieku skaitu divas dienas tradicionālais Rīgas maratons šogad nesīs Lattelecom vārdu, un tajā būs arī vairāki jauninājumi. Viens no jauninājumiem, piemēram, būs makaronu ballīte. 

Vispieredzējušākie skrējēji  zina, lai solis būtu viegls un enerģijas pārpilns, pirms distances ir pareizi jāēd. Viena no biežākajām izvēlēm ir makaroni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dienu pirms skrējiena visi reģistrētie dalībnieki Daugavmalā tos varēs izēsties makaronu ballītē.

Šis ir tikai viens no jauninājumiem, kas ieviests pēc kārtas nu jau 25. galvaspilsētas maratonā.

Uz minēto makaronu ballīti no Brīvības pieminekļa cauri Vecrīgai tiks organizēta īpaša nāciju parāde, simbolizējot plašo ārvalstu dalībnieku ģeogrāfiju.

Rīkotāji cer, ka arī šogad izdosies uzstādīt jaunu apmeklētības rekordu, nu jau pulcējot vismaz 25 tūkstošus dalībnieku.

Maratona dienā, īpaši jau pirms 5 km distances dalībnieku skaits sniedzas līdz pat Akmens tiltam. Daudzi šajā barā ņem līdzi arī bērnus. Šogad būs nedaudz citādāk. Bērni skries atsevišķi, un tas būs dienu agrāk.

Cik mazo aktīvistu varētu pieteikties, pagaidām nav zināms, taču viņiem Daugavmalā būs atvēlēta uz veselām piecām stundām.

Vairāk skaties pievienotajā video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas