Smukulim 47., Saramotinam 50.vieta individuālajā braucienā, par čempionu kļūst Viginss.

Pasaules čempionātā šosejas riteņbraukšanā par čempionu individuālajā braucienā kļuva brits Bredlijs Viginss. Latvijas riteņbraucēji Gatis Smukulis un Aleksejs Saramotins  ieņēma attiecīgi 47. un 50.vietu.

Pasaules čempionātā riteņbraukšanā Spānijas pilsētā Ponferadā sportisti šodien sacentās 47,1 kilometru garajā individuālajā braucienā. Savu pirmo pasaules čempiona titulu izcīnīja britu riteņbraucējs Bredlijs Vigins – 2012.gada “Tour de France” un Londonas Olimpisko spēļu uzvarētājs. Otrais palika vācietis Tonijs Martins, trešais holandietis Toms Dumolins. Smukulis no Viginsa atpalika 4 minūtes desmit sekundes, Saramotins 4 minūtes 33 sekundes.

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Aizpildi hokeja testu īstiem “spečukiem”!

Aizpildi hokeja testu īstiem "spečukiem"! 9

Nav tālu hokeja pavasaris, kad daudzi no mums sekos līdzi Latvijas hokeja izlases panākumiem pasaules čempionātā, un, ja tu esi īsts hokeja fans, tad piedāvājam tev pārbaudīt zināšanas par šo spēli!