SMScredit.lv Virslīgas spēlēs uzvaras izcīnīja Daugavpils ”Daugava” un ”Liepāja”

Sestdien SMScredit.lv Virslīgas spēlēs Daugavpils ”Daugava” ar 1:0 uzvarēja vēl vienu pretendentu uz 3.vietu ”Jelgava”, bet ”Liepāja” savā laukumā ar 5:0 apspēlēja ” Daugavpils”.

Daugavpils ”Daugava” un ”Jelgava” mača liktenis izšķīrās 41.minūtē. Pēc Dmitrija Kozlova nogāšanas, Jevgēņijs Kosmačovs soda sitienu pārcēla pāri sieniņai un arī jelgavnieku vārtsargs Kaspars Ikstens bija bezspēcīgs – 1:0.

”Liepāja” un ” Daugavpils” spēlē liepājniekus vadībā izvirzīja Jānis Ikaunieks, un 1.puslaiks beidzās ar minimālu mājnieku pārsvaru. Pēc pārtraukuma daugavpiliešu vārtsargu Vladislavu Kurakinu vēl divreiz pārspēja Ikaunieks un pa reizei Toms Gucs un Iļja Šadčins.