SKATIES: Rīgas “Dinamo” četri vārti mačā ar “Atlant”

Rīgas “Dinamo” vakar Arēnā Rīga izcīnīja trešo uzvaru sezonā, ar rezultātu 4:2 apspēlējot Mitišču “Atlant”. “Dinamo” labā vārtus guva Lauris Dārziņš, Gunārs Skvorcovs, Milans Jurčina un Marcels Hosa, bet rīdzinieku vārtsargu Jakubu Sedlāčeku pārspēja Igors Radulovs un Ondžejs Ņemecs.

Jau spēles 2.minūtē Mihaels Gluhovs skaisti piespēlēja Igoram Radulovam un ”Atlant” hokejistam izdevās pārspēt Sedlāčeku – 0:1. “Dinamo” rezultātu izlīdzināja pēc 14 minūtēm – Lauris Dārziņš vairākumā ar plaukstas metienu trāpīja ripu virs vārtsarga kreisā pleca pašā devītniekā. Otrajā periodā Vjačeslavs Leščenko pazaudēja ripu savā zonā un lieliski to izmantoja Gunārs Skvorcovs, otro reizi pārspējot Mitišču vārtsargu Ati Engrēnu. Pašās trešdaļas beigās rīdzinieki labi nospēlēja mazākuma pēdējas sekundes. Juris Upītis atdeva tālu un ļoti precīzu piespēli no sodīto soliņa iznākušajam Milanam Jurčinam un slovāks izgājienā viens pret vārtsargu guva rīdzinieku trešos vārtu. Igors Radulovs par sejas pārsišanu Andrim Džeriņam nopelnīja leilo sodu 5 +20, dodams iespēju Marcelam Hosam Engrēnu pārspēt ceturto reizi. Ondžejs Ņemecs, joprojām spēlējot mazākumā, no labā iemetiena apļa meta ripu virs Sedlāčeka ķērājcimda – 4:2, ”Dinamo” trešā uzvara šosezon.