Serhio Agvero gūst vienīgos vārtus un Manchester City ar 1:0 uzvar Manchester United

Anglijas premjerlīgas 10. kārtas centrālajā spēlē Manchester City savā Etihad stadionā ar 1:0 uzvarēja Manchester United.  Vienīgos vārtus spēles 63. minūtē guva City argentīniešu uzbrucējs Serhio Agvero.

Pirms spēles grūti bija noteikt Mančestras derbija favorītus. City pēdējos trīs mačos Čempionu līgā spēlēja neizšķirti ar Maskavas CSKA, premjerlīgā zaudēja West Ham un Līgas kausā Newcastle. United pēdējos četros premjerlīgas mačos bija izcīnījuši divas uzvaras un divus neizšķirtus, ieskaitot pirms nedēļas ar Chelsea.

Manchester United pēc diskvalifikācijas izciešanas sastāvā atgriezās Veins Rūnijs, kas teorētiski palielināja Luī van Gāla kluba izredzes. Taču uz laukuma teorija šoreiz nestrādāja. Pirmajā puslaikā vārti netika gūti, bet 38. minūtē United aizsargs Kriss Smelings saņēma otro dzelteno kartīti un komanda palika 10 vīru sastāvā.

Derbija likteni 63. minūtē izšķīra argentīnietis Serhio Agvero, kurš izmantoja Gaela Klišī piespēli un pārspēja Dāvidu de Hea. Ne Anhela di Marias, ne Veina Rūnija mēģinājumi gūt vārtus panākumiem nevainagojās un ceturto reizi pēc kārtas Mančestras derbijā uzvarēja City.