Serbija dramatiskā galotnē uzvar Franciju un finālā spēlēs ar ASV

FIBA Pasaules kausa pusfinālā Serbija lielāko spēles daļu bija vadībā mačā ar Franciju. Viegla pastaiga serbiem gan neiznāca – pēdējā minūtē pēc Tomasa Ertela soda metieniem Eiropas čempioni atpalika vairs tikai 2 punktus, tomēr atlikušajās sekundēs Serbijas basketbolisti bija precīzāki – 90:85.

Pirmajā puslaikā Francija netika galā ar Serbijas uzbrukumu. Milošs Teodosičs, Bogdans Bogdanovičs un Miroslavs Raduljica plosīja Eiropas čempionu aizsardzību – pēc 20 minūtēm Serbija priekšā 46:32. 2.puslaikā sagādājot, serbiem pamatīgas galvassāpes, solo izrādi sniedza Nikolā Batums. Portlendas ”Trail Blazers” uzbrucējs meta trīnīšus, gāja caurgājienos, dankoja, apzaga pretinieku aizsardzība, vāca atlekušās bumbas – 25 punkti otrajā puslaikā, ar ko tomēr izrādījās nieka tiesu par maz, lai vinnētu serbus. Kopā spēlē Batumam 35 punkti, Serbijai Teodosičs guva 24.