Serbija aizvada fantastisku trešo ceturtdaļu un uzvar Brazīliju 84:56

FIBA Pasaules kausa izcīņā ar katru spēli arvien labāk un pārliecinošāk spēlē Serbijas izlase, kas turnīra ceturtdaļfinālā ar 84:56 uzvarēja Brazīlijas basketbolistus un pusfinālā tiksies ar Spānijas – Francijas mača uzvarētāju.

Brazīlijas četriem NBA spēlētājiem – Leandro Barbosam, Andersonam Varežau, Nenem un Tjagu Spliteram Serbija no pasaules spēcīgākās līgas varēja likt pretī tikai Miroslavu Raduljicu no Milvoki ”Bucks”. Un tomēr Brazīlija, līdzīgi kā Slovēnija pret ASV, šajā ceturtdaļfinālā izturēja tikai puslaiku. Trešajā ceturtdaļā neapturami bija serbu līderi Raduljica, Milošs Tedosičs, Bogdans Bogdanovičs un šo periodu Serbija uzvarēja ar 29:12, bet visu maču ar 84:56. Serbiem Teodosičs guva 23, Bogdanovičs 12, Raduljica un Nenads Krističs pa 10, Brazīlijai Varežau un Vieira pa 12 punktiem.