Savickis: Septiņu gadu laikā Rīgas Dinamo komandā ieguldīti 80 miljoni eiro

1 komentārs

Septiņu pastāvēšanas sezonu laikā Kontinentālās Hokeja līgas komandā Rīgas Dinamo ieguldīti 80 miljoni eiro, tomēr vienības nākotne pagaidām nav skaidra, otrdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam Rīta panorāma sacīja AS Dinamo Rīga padomes priekšsēdētājs Juris Savickis.

Šī kļuvusi par otro sezonu, kurā Rīgas Dinamo nav sasniegusi izslēgšanas turnīru, turklāt to, ka pašlaik nav skaidrs, vai vienība pastāvēs arī nākamajā sezonā, Savickis nenoliedza.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Septiņu gadu laikā piecas reizes esam spēlējuši izslēgšanas spēlēs, tomēr pilnīgi apmierināts būšu vienīgi pēc tam, kad iegūsim Gagarina kausu,” pauda Savickis, izsakoties, ka spēlētāju sniegumu neiespaidoja komandas finansiālās problēmas. Kā jau daudzās vietās, finanses nedaudz kavējās, tomēr visu izpildīsim līdz galam. Ar naudu nebija problēmu.

“Šo septiņu gadu laikā esam komandā ieguldījuši 80 miljonus eiro, kas iztērēti tepat Latvijā. Spēlētāji sapirkuši mājas, dzīvokļus, mašīnas, mūsu hokejisti dzīvo labi,” pauda komandas vadītājs, atzīstot, ka pašlaik nav labākā ģeopolitiskā situācija. ”Neliekuļošu, ģeopolitiskā situācija nav tā labākā, īpaši, kā uzvedamies ar Krieviju – attiecības nav tādas, kā man gribētos, jo viens no pamatiem, lai valsts attīstītos, ir draudzēšanās ar kaimiņiem.”

Savickis pauda, ka finansiālās garantijas KHL jāiesniedz aptuveni mēneša pusotra laikā, un, ja izdosies noturēties līgas dalībnieku vidū, vieta būs garantēta uzreiz uz trim sezonām, jo KHL izstrādā ilgtermiņa stratēģiju.

“Ja man izdosies sarunāt naudu, ja tiekam nākamās sezonas dalībnieku vidū, automātiski slēgsim līgumus uz trim gadiem un Dinamo turpinās spēlēt labākajā Eiropas līgā,” Savickis stāstīja, ka ir optimisma pilns. Mums ir vēl mēnesis, pusotrs, lai iesniegtu finansiālās garantijas.

“Valsts atbalsts komandai būtu ideāls un ļoti vajadzīgs. Tad atkristu ļoti daudz problēmu,” Savickis stāstīja, ka valstij nebūtu lielas problēmas piešķirt 12 miljonus eiro gadā 170 hokejistiem, kas tiek uzturēti kluba sistēmā. Savickis uzskata, ka katra no lielajām valsts kompānijām, kā Latvenergo, Lattelecom, Latvijas Valsts meži un Latvijas Gāze, varētu piešķirt pa pāris miljoniem. “Pārējos pāris miljonus mēs pieliktu klāt. Tā ir valsts komanda, izlases kodols. Jāstrādā ar politiķiem, lai to dabūtu, turklāt daudzi no viņiem ir par.”

Kā zināms, nupat aizvadītajā sezonā ar 60 spēlēs izcīnītiem 77 punktiem Rīgas Dinamo Rietumu konferences kopvērtējumā regulārā čempionāta beigās ieņēma 12. vietu.

1 komentārs

TOP komentāri

  • ha
    0

    ha

    Viņš melo

    03.03.2015 16:31

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas