Samoilovs un Šmēdiņš var zaudēt pasaules ranga pirmo vietu

0 komentāri

Tā kā Latvijas pludmales volejbola spēlētāji Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš sezonas noslēdzošajam Pasaules kausa posmam, kas decembrī risināsies DĀR, pieteikušies ar citiem pāriniekiem, viņiem var rasties grūtības par pasaules ranga līderpozīcijas saglabāšanu.

Samoilovs un Šmēdiņš pasaules ranga pirmajā vietā noslēdza jau 2013.gadu, bet šajā sezonā viņi maijā uzvarēja Pasaules kausa Open posmā Meksikā, bet kopā finālā spēlējuši trīs reizes un labāko pieciniekā iekļuvuši vēl seškārt.

Pasaules kausa sezona noslēgsies ar Open kategorijas posmu DĀR, kas notiks no 9. līdz 14.decembrim, bet abi Latvijas sportisti tam pieteikušies ar citiem partneriem – Samoilovs plāno spēlēt ar Atvaru Vildi, bet Jānis Šmēdiņš ar savu vecāko brāli Tomu.

Līdz ar to Samoilova un J.Šmēdiņa duetu noslēdzošajā etapā rangā var apsteigt pat divi dueti – amerikāņi Šons Rozentāls un Filips Dalhauzers pašlaik atpaliek par 330 punktiem un viņiem DĀR pietiktu ar pusfināla sasniegšanu. Tomēr Dalhauzeram pašlaik ir veselības problēmas un vismaz pagaidām viņi sacensībām nav pieteikušies.

Tāpat turnīram pagaidām nav pieteikušies arī pašlaik pasaules ranga trešajā vietā esošie brazīlieši Alisons Čeruti un Brunu Šmits. Viņiem triumfu pasaules rangā var garantēt zelta medaļas DĀR, ja neviens no augstāk esošajiem duetiem sacensībās nepiedalīsies.

Tikmēr pasaules dāmu rangā pirmo vietu jau garantējušas brazīlietes Žuliana Silva un Marija Antonelli. Zīmīgi, ka Žuliana gadu ranga pirmajā vietā noslēgusi jau septīto reizi pēdējo deviņu gadu laikā.

Šī brazīlietēm bija pirmā kopējā sezona, gūstot vienu zeltu. Iepriekšējos gados Žuliana panākumus guva ar Larisu Franku.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas