Samoilovs un Šmēdiņš trīs setos zaudē Losjakam un Kantoram

0 komentāri

Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš Sanpaulu ”Grand Slam” turnīra ceturtdaļfinālā ar 1:2 (18:21, 22:20, 13:15) zaudēja Polijas pārim Bartošam Losjakam un Pjotram Kantoram.

Ceturtdaļfinālā Latvijas pāris iekļuva, ar 2:0 uzvarot brazīliešus Alisonu Čeruti un Bruno Šmitu. Pirmā seta otrajā pusē Losjaks un Kantors izvirzījā vadībā un to noturēja līdz seta beigām – 21:18. Otrajā setā neizšķirts bija vēl pašās beigās, bet galotnē labāk nospēlēja mūsu volejbolisti un uzvarēja 22:20. Izšķirošā seta beigās meistarīgāki atjal bija poļi – 15:13. Sanpaulu posms ”Grand Slam” seriālā ir  pēdējais šajā sezonā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas