Rudņeva Hamburger Vācijas kausā zaudē varenajam Minhenes Bayern

Skaties Latvijas sieviešu basketbola izlases spēļu tiešraides!

Trešdien Vācijas kausa 2. kārtas spēlē Artjoma Rudņeva Hamburger savā laukumā ar 1:3 zaudēja valsts čempioniem un kausa īpašniekiem Minhenes Bayern. Rudņevs spēles pieteikumā netika iekļauts.

Spēles rezultāts tika atklāts 7. minūtē, kad precīzi sita Bayern uzbrucējs Roberts Levandovskis. Puslaika pēdējās minūtēs austriešu futbolists Dāvids Alaba guva vēl vienus vārtus,  un mača pirmā puse beidzās 2:0 Minhenes kluba labā. Pēc pārtraukuma, spēles 55. minūtē, Hamburger vārtsargu Jaroslavu Drobniju pārspēja arī Franks Riberī, bet mājinieku vienīgos vārtus mača izskaņā iesita Pjērs Mihels Lasoga.