Roulends Eiropas kausa spēlē nokautē Melnkalnes līdzjutēju

0 komentāri

Latvijā labi zināmais amerikāņu basketbolists Īdžejs Roulends trešdien Eiropas kausa spēlē uzbruka līdzjutējam, kurš bija uzskrējis laukumā un pagrūdis spēlētāja komandas biedru.

Podgoricā notikušajā spēlē vietējā Budučnost VOLI komanda sacentās ar Roulenda pārstāvēto Turcijas komandu Bandirmas Banvit. Ceturtajā ceturtdaļā kāds no vietējiem līdzjutējiem izskrēja laukumā, pagrūžot viesu spēlētāju Samiju Mehiju.

Uz to nekavējoties atbildēja Roulends un ļoti asi nogāza nemiera cēlāju uz dēļiem. Notikušais izraisīja masveida grūstīšanos, bet Roulends un Mehija tika izraidīti no zāles. Kaut pēdējās minūtēs Budučnost VOLI, pateicoties soda metieniem, samazināja deficītu, Banvit izcīnīja uzvaru ar rezultātu 74:68.


Kā trešdien sociālajos tīklos rakstīja Roulends, basketbolisti ceļo pa dažādām valstīm, bet daudzās sporta zālēs apsardze ir mazāka par nepieciešamo.

“Pavadu vairāk laika ar komandas biedriem nekā ar savu īsto ģimeni ASV, tāpēc kļūstam tuvi,” stāstīja Roulends. “Visi dzirdam stāstus par komandām, kurām uzbrūk “fani”, un nākas sevi aizstāvēt. “Fans” no sākuma uzbruka manam istabas biedram un komandas kapteinim Kītam Simonsam, pirms viņš tika pie Samija Mehijas.”

“Kītam ir deģeneratīva muguras disku slimība, bet uzbrucējs varēja beigt viņa karjeru,” Roulends jautāja, vai spēlētāji tiks sodīti par to, ka aizstāv paši sevi un aicināja uzlabot drošību spēlēs. “Vīrietis uzskrien laukumā, aizskar divus manus komandas biedrus un mēs neko nedrīkstam darīt? “Fanam” varēja būt ierocis un viņš varēja ievainot mūs smagāk. Atvainojos par notikušo, bet ne par savu rīcību.”

Roulends 2005/06.gada sezonā pārstāvēja Barons/LMT komandu, bet 2012/13.gada sezonā atgriezās Latvijā un ar VEF Rīga triumfēja vietējā čempionātā, turklāt kļuva par izslēgšanas turnīra vērtīgāko spēlētāju.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas