Ronalds Ķēniņš gūst vārtus otrajā NHL spēlē pēc kārtas

Ar vārtiem jau otrajā Nacionālās Hokeja līgas spēlē pēc kārtas otrdien izcēlās Latvijas izlases uzbrucējs Ronalds Ķēniņš, palīdzot viņa pārstāvētajai Vankūveras Canucks savā laukumā ar 3:2 papildlaikā apspēlēt Vinipegas Jets.

Canucks un Jets mača rezultāts tika atklāts 11.minūtē, kad viesus no Vinipegas vadībā izvirzīja Bleiks Vīlers, bet nepilnas trīs minūtes vēlāk rezultātu izlīdzināja Aleksandrs Barouss. Dueļa turpinājumā vārti kādu laiku vairs netika gūti, bet 43.minūtē vairākumu izmantoja Jets hokejists Braiens Litls. Tobrīd uz noraidīto soliņa atradās tieši Ķēniņš, taču desmit minūtes vēlāk jau pats latvietis ar plaukstas metienu no šaura leņķa panāca izlīdzinājumu. Spēle turpinājās papildlaikā, kura 36.sekundē uzvaru mājiniekiem atnesa itāļu aizsargs Luka Zbisa.

Ķēniņš šajā mačā laukumā pavadīja desmit minūtes un 23 sekundes, kuru laikā veica četrus metienus pa vārtiem, pielietoja trīs spēka paņēmienus, nopelnīja divas soda minūtes par pretinieka turēšanu un cīņu noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Ķēniņš pagājušās nedēļas ceturtdienā pirmoreiz karjerā tika izsaukts uz Canucks vienību no fārmkluba Jūtikas Comets, kas sacenšas Amerikas Hokeja līgā (AHL), bet dienu vēlāk piedzīvoja debiju NHL, palīdzot Vankūveras vienībai ar 5:2 pārspēt Sabres komandu.

Savukārt jau nākamajā duelī svētdien pret Minesotas Wild viņš atzīmējās ar pirmo vārtu guvumu, neglābjot komandu no zaudējuma ar 2:3. Trīs maču laikā Ķēniņš nu guvis divus vārtus un izpelnījies pozitīvu lietderības koeficientu +2.