Ronaldam Ķēniņam trešie vārti Nacionālajā Hokeja līgā

Ar savu trešo vārtu guvumu Nacionālajā Hokeja līgā sestdien izcēlies latviešu uzbrucējs Ronalds Ķēniņš, taču tas neglāba viņa pārstāvēto Vankūveras Canucks no zaudējuma Kalgari Flames hokejistiem ar 2:3.

Tieši Ķēniņš atklāja šā dueļa rezultātu, kad viņš pret uzbrukumā ar plaukstas metienu no distances pārsteidza Flames vārtsargu 17. minūtē. Otrajā periodā Kalgari klubs guva divus vārtus un izvirzījās vadībā, taču 38. minūtē Lindens Vejs līdzsvaroja rezultātu.

Noslēdzošās trešdaļas otrajā minūtē Lenss Bouma izvirzīja vadībā Flames komandu, turklāt mājinieki šo panākumu arī nosargāja.

Ķēniņš šajā mačā laukumā pavadīja deviņas minūtes un 45 sekundes, veicot divus spēka paņēmienus un dueli noslēdzot ar negatīvu lietderības koeficientu -1.