Ronaldam Ķēniņam divas rezultatīvas piespēles Canucks uzvarā

Ar divām rezultatīvām piespēlēm Nacionālās Hokeja līgas regulārā čempionāta cīņā svētdien izcēlies latviešu uzbrucējs Ronalds Ķēniņš, palīdzot viņa pārstāvētajai Vankūveras Canucks savu skatītāju klātbūtnē ar 6:5 pēcspēles metienu sērijā pieveikt Sentluisas Blues.

Blues komandai pirmo sešu minūšu laikā izdevās izvirzīties vadībā ar 2:0, taču nākamo nepilnu četru minūšu laikā mājinieki no Vankūveras pēc Šona Matiasa un Janika Vēbera precīzajiem metieniem panāca izlīdzinājumu.

Otrajā trešdaļā ar divām rezultatīvām piespēlēm jau izcēlās Ķēniņš, vispirms palīdzot dāņu uzbrucējam Janikam Hansenam izvirzīt Canucks vadībā, bet pēc tam jau veicinot arī zviedra Henrika Sedīna vārtu guvumu, kas ļāva panākt jau 4:2. Noslēdzošajā trešdaļā Vankūveras klubs panāca arī 5:2, taču pēdējās minūtēs pamanījās ielaist trīs vārtus, kas noveda līdz papildlaikam, kur gan vārti netika gūti. Savukārt pēcspēles metienu sērijā uzvaras bullīti realizēja Kriss Higinss.

Ķēniņš šajā duelī laukumā pavadīja 13 minūtes un piecas sekundes, metienus pa vārtiem neveicot. Taču latvietis izpildīja četrus spēka paņēmienus un cīņu noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Ķēniņš 14 NHL maču laikā tagad guvis trīs vārtus un veicis septiņas rezultatīvas piespēles, izpelnoties pozitīvu lietderības koeficientu +2.