Romas Lazio uzbrucējs Keita Balde Djao pēc avārijas pamet notikuma vietu

0 komentāri

Itālijas A sērijas futbola čempionāta Romas Lazio spāņu uzbrucējs Keita Balde Djao pametis avārijas notikuma vietu, kurā smagi bojājis 180 000 eiro vērtu nelegāli izīrētu Lamborghini markas automašīnu.

Spāņu futbolists agrā pirmdienas rītā Romā esot traucies vismaz ar 120 km/h lielu ātrumu un zaudējis kontroli pār automašīnu. Lazio komandas futbolista auto, kura maksimālais braukšanas ātrums ir 320 km/h, pēc ietriekšanās trīs aizsargbarjerās tika pamatīgi sabojāts. Veiksmīgas apstākļu sakritības dēļ spāņu futbolists nav guvis smagas traumas.

Pēc pieejamās informācijas, Lazio futbolists ar komandas biedriem apmeklēja amerikāņu dziedātāja “Snoop Dog” koncertu, taču nav skaidri zināms, vai sportisti pasākuma laikā ir lietojuši alkoholu.

Turpretī cits avots liecina, ka spānis alkohola testu esot izturējis.

“Alkohola lietošanas testa rezultāti bija negatīvi,” sacīja spēlētāja aģents.

Balde vadītāja apliecību ieguvis tikai 2013. gada novembrī, tāpēc pēc Itālijas likumiem tik jaudīgas mašīnas izīrēšana spāņu futbolistam ir bijusi nelegāla.

Mašīnas bojājumi tiek lēsti 50 000-60 000 eiro apmērā, savukārt izraisītās avārijas dēļ futbolistam draud autovadītāja apliecības atņemšana no diviem līdz astoņiem mēnešiem.

Senegālas vecākiem Spānijā dzimušais futbolists savu karjeru sāka Barcelona komandas sistēmā, bet Lazio vienībai viņš pieder kopš 2011. gada.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas