Bukarts, Saulietis, Videls, Dārziņš, Kr. Rēdlihs, Indrašis – 6:0!

Kontinentālās Hokeja līgas mājas spēlē starp Rīgas Dinamo un Bratislavas Slovan hokejistiem Roberts Bukarts jau pirmajā uzbrukumā iemeta ripu Slovan vārtos, bet pēc deviņām minūtēm Juhanu Baklundu pārspēj arī Kaspars Saulietis!

Roberts Bukarts, Kaspars Saulietis un Linuss Videls pirmajā periodā trīs iemeta ripu Slovan vārtos. Jau desmitajā minūtē pēc Saulieša vārtiem, Baklundu Slovan vārtos nomainīja Deniss Godla.

Sesto un pēdējo reizi ripu Slovan vārtos iemet Miks Indrašis.

Piektos vārtus rīdzinieku labā vairākumā iemet Krišjānis Rēdlihs.

Otrās trešdaļas vidū vārtus gūst arī Dinamo kapteinis Lauris Dārziņš.

Pirmās trešdaļas pēdējā minūtē Linuss Videls skaisti apspēlē 19 gadus jauno Denisu Godlu un gūst trešos vārtus.

Spēles 10.minūtē Kaspars Saulietis no labā iemetiena apļa ar plaukstas metienu vēlreiz pārspēj Baklundu un vārtos stājas Deniss Godla.

Miķelis Rēdlihs ieslidoja pretinieku zonā un viņa metienu pielaboja Roberts Bukarts, pārspējot Slovan vārtsargu Juhanu Baklundu – 1:0 Dinamo vadībā!