Vismaz divus turpmākos gadus līdzšinējais Olimpiskais sporta centrs tiks dēvēts par Elektrum Olimpisko centru

0 komentāri

Vismaz divus turpmākos gadus Rīgā zināmais Olimpiskais sporta centrs tiks dēvēts par Elektrum Olimpisko centru, jo to paredz noslēgtais divu gadu sadarbības līgums starp Latvijas Olimpisko komiteju un AS Latvenergo.

Kā minēja LOK prezidents Aldons Vrubļevskis, noslēgtais reklāmas pakalpojumu līgums paredz 370 000 eiro atbalstu, no kā daļa summas tiks novirzīta Latvijas sportistiem, gatavojoties olimpiskajām spēlēm Riodežaneiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Taujāts, vai arī reģionālajiem olimpiskajiem centriem tiks mainīti nosaukumi, Vrubļevskis skaidroja, ka nosaukumu maiņa notiks tikai Rīgā, jo Olimpiskais sporta centrs 100% pieder LOK, savukārt Ventspils un Liepājas olimpiskajiem centriem īpašnieks ir arī pašvaldība.

Foto

Atklājot Olimpiskā centra jauno nosaukumu, LOK prezidents sacīja, ka 90.gadu beigās vairāku gadu garumā LOK jau bijusi sadarbība ar Latvenergo. Sadarbība atkal bijusi iespējama, pateicoties tam, ka pagājušajā gadā tika atvērts elektroenerģijas tirgus. “Latvenergo ir stabils partneris, un mēs ceram, ka sadarbība turpināsies ne tikai divus gadus, bet arī vēl pēc tam,” pauda Vrubļevskis.

Savukārt Latvenergo valdes priekšsēdētājs Āris Žīgurs norādīja, ka šajā sadarbībā redz lielisku iespēju, kā atbalstīt sportistus, kas piedalīsies olimpiskajās spēlēs Riodežaneiro.

“Prieks, ka Rīgas centrā izdodas popularizēt Elektrum tirdzniecības zīmolu. Tas ir zīmols, ar kuru mēs tirgojam elektroenerģiju Baltijā. Var teikt, ka mēs patlaban aizņemam vienu trešdaļu no Baltijas elektroenerģijas tirgus,” atklāja “Latvenergo” valdes priekšsēdētājs.

Kā ziņots, reklāmas līgumu LOK un AS “Latvenergo” parakstīja pērn 4.decembrī, un tas paredz, ka Latvenergo elektroenerģijas tirdzniecības zīmols Elektrum iegūst tiesības izmantot Latvijas olimpiskās komandas grafisko identitāti un izvietot reklāmu olimpiskajos centros Latvijā. Līgums paredz arī vienošanos par nosaukuma maiņu Olimpiskajam sporta centram Rīgā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas