VIDEO: kuri Latvijas sportisti būs tie, kas izjutīs olimpisko spēļu burvību?

1 komentārs

Pēc pusgada salūts par godu vasaras olimpisko spēļu atklāšanai Riodežaneiro jau būs izskanējis un mēs turēsim īkšķus par tiem, kas Brazīlijas ziemā pārstāvēs Latvijas karoga krāsas, cerot uz pjedestāla ieraudzīt mūsējos, kas sarūpēs zelta, sudraba un bronzas godalgas. Bet kuri būs mūsu sportiskie Brazīlijas latvieši?

Ivo Jurkāns meklēja atbildes, vai Latvijas sportistiem beidzot ir viss nepieciešamais, lai trenētos? Un vai panākumus atkal gaidām no tiem, kas dara un savā sportista karjerā iegulda paši, nevis cer uz atbalstu no valsts? Kā atklāja LOK prezidents Aldons Vrubļevskis, tad viņš cer Riodežaneiro sagaidīt aptuveni 30-35 latviešu sportistus, neskaitot basketbola izlasi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: kuri Latvijas sportisti piedalīsies olimpiskajās spēlēs?

Nākamā gada olimpiskās spēles Brazīlijas pilsētā Riodežaneiro sāksies 5. augustā, bet noslēgsies 21. augustā. Sagaidāms, ka tajās piedalīsies vairāk nekā 10 500 sportistu.

FOTO: kā olimpiskajām spēlēm gatavojas mūsu sportisti?

1 komentārs

TOP komentāri

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas