VIDEO: kādas būs Latvijas izlases formas Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs?

1 komentārs

Latvijas Olimpiskā komiteja šodien prezentēs komandas apģērbu kolekciju, ar kuru pārstāvēs valstsvienības krāsas augustā gaidāmajās Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs.

Katrs Latvijas Olimpiskās komandas dalībnieks saņems komplektu, kas iekļauj olimpisko spēļu parādes formu, treniņu apģērbu un ikdienas tērpu, kā arī dažādus aksesuārus – saulesbrilles, cepures, somas, mugursomas un apavus. Katrā komplektā ir 30 apģērba vienību, pieci apavu pāri un 18 aksesuāri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: kādas būs Latvijas izlases formas Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs?

Pēc pamatīgas izpētes un diskusijām tika izveidota jauna Latvijas Olimpiskās komandas vizuālā identitāte, kas sastāv no komandas logotipa un pinuma. Olimpiskās komandas logotips sastāv no Brīvības pieminekļa trīs zvaigznēm, uzrakstu Latvija, kas veidots par pamatu ņemot Latvijas valsts karoga krāsu proporcijas (2:1:2) un olimpiskajiem apļiem.

1 komentārs

TOP komentāri

  • kaarleens
    0

    kaarleens

    Kādas tad būs Latvijas izlases formas Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs? Vai tad visa forma sastāvēs tikai no T-krekliņiem? Manuprāt, tas būtu nepiedienīgi pat krīzes apstākļos, bet mūsu valdība taču katru dienu stāsta par Latvijas ekonomikas fantastisko izaugsmi!

    29.07.2016 10:58

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas