VIDEO: ceļā uz zeltu – mūsu sportisti dodas cīņā par vietu olimpiskajās spēlēs

0 komentāri

Līdz olimpiskajām spēlēm atlikušas 74 dienas, nav šaubu, ka visiem atlētiem tas būs četrgades svarīgākais starts. Kamēr vieni jau var gatavoties, savu treniņprogrammu pakārtojot startam Riodežaneiro, citiem vēl jāuzrāda augstvērtīgi rezultāti, lai nopelnītu tiesības startēt Olimpiskajās spēlēs.

“Olimpiskās spēles jau arī nav resoru spartakiāde, kur brauc visi kam gribas jautri pavadīt laiku, tāpēc jau ir tie normatīvi, lai kaut kādā veidā ierobežotu. Tāpēc es negribētu, lai tos, kas izpildīs normatīvu, bet paliks tālu no pjedestāla apsaukātu par tūristiem, ja jau tas būtu tik vienkārši, tad visi brauktu,” sacīja sporta žurnālists Anatolijs Kreipāns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: Ceļā uz zeltu – mūsu sportisti dodas cīņā par vietu olimpiskajās spēlēs

Lai arī šogad Latvijas komandā nav tik spilgtu favorītu kādi iepriekš bija Viktors Ščerbatihs un Māris Štrombergs, taču pretendentu uz augstām un ļoti augstām vietām netrūkst. Par galvenajiem favorītiem uz medaļām uzskatīti pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, vieglatlētes Laura Ikauniece-Admidiņa un Madara Palameika.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas