The Times: Krievijas vieglatlēti nedrīkstēs piedalīties olimpiskajās spēlēs

0 komentāri

Lielbritānijas laikraksts The Times ziņo, ka Krievijas vieglatlētiem nenoņems piespriesto diskvalifikāciju, kas nozīmē, ka Riodežaneiro olimpiādē, visticamāk, neredzēsim kaimiņvalsts sportistus.

Pērn Krievijas Vieglatlētikas federāciju diskvalificēja par milzīgiem antidopinga programmas pārkāpumiem. Diskvalifikācija neļāva Krievijas vieglatlētiem startēt starptautiskās sacensībās, kā arī tās rīkot. Tomēr vēlāk IAAF pārstāvji norādīja, ka Krievijai ir laiks sakārtot savu sistēmu un novērst būtisko pārākumus, un, visticamāk, diskvalifikāciju līdz Riodežaneiro atcels.

Bija plānots, ka IAAF Izpildkomiteja savu lēmumu pārskatīs 17. jūnijā, kad būs Krievijas pēdējā iespēja atjaunot savus vieglatlētus starptautisko sacensību dalībnieku sarakstos. Taču The Times ziņo, ka trīs IAAF Izpildkomitejas locekļi norādījuši, ka diskvalifikācija paliks spēkā uz nenoteiktu laiku.

Interesanti, ka 17. jūnija sapulcē lemts par Kenijas lietu. Neskaitāmo pārkāpumu dēļ šobrīd diskvalificēta tās nacionālā antidopinga aģentūra, un tā varētu piedzīvot tādu pašu likteni kā Krievija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas