Riodežaneiro spēlēm gatavojas arī Latvijas paralimpieši

0 komentāri

333 dienas pirms Riodežaneiro paralimpiskajām spēlēm, Latvijas paralimpiskā komiteja sākusi atbalsta akciju sportistiem ar īpašām vajadzībām.

Riodežaneiro spēlēm gatavojas 12 Latvijas paralimpiskās izlases atlēti. No šī divpadsmitnieka pagaidām tikai 5 ir kvalificējusies četrgades galvenajam notikumam sportā cilvēkiem ar invaliditāti, bet septiņiem vēl jāpierāda savs varējums augstākā limeņa atlases sacensībās. Lai pilnvērtīgi sagatvotos un startētu Riodežaneiro paralimpiskajās spēlēs, ar akcijas ”Viņi var. vai varam arī mēs?” palīdzību ziedojumos nepieciešams savākt 40 tūkstošus eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

Ziedojumus paralimiešiem varēs atstāt speciālās ziedojumu kastītēs visās Citadeles bankas filiālēs un Kino Citadele, bet vēlāk tiks izveidots arī maksas tālrunis zidedojumiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas