Olimpiskajai svarcēlājai Kohai ceturtā vieta pasaules junioru čempionātā

0 komentāri

Latvijas svarcēlāja Rebeka Koha pirmdien Gruzijā izcīnīja mazo zelta medaļu raušanā pasaules junioru (U-20) čempionātā svara kategorijā līdz 53 kilogramiem, bet absolūtajā vērtējumā palika ceturtā.

Raušanā Koha sacensībās iesaistījās kā pēdējā, pirmajos mēģinājumos droši paceļot 87 un 89 kilogramus. Turpinājumā sākotnēji viņai bija plānots celt 91 kilogramu, bet, pieskaņojoties konkurentēm, svars tika pacelts uz 92 kilogramiem. Arī šo augstumu Latvijas smagatlēte pacēla, bet konkurentēm noslēdzošie mēģinājumi bija nesekmīgi, kas nozīmēja, ka Koha tiek pie mazās zelta medaļas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Grūšanā trim no konkurentēm sākuma svars bija līdz pat 12 kilogramiem lielāks nekā Kohai. Latvijas sportiste sacensības iesāka ar veiksmīgi paceltiem 103 kilogramiem, tomēr 107 kilogrami viņai nepadevās. Turpinājumā svars tika pacelts uz 110 kilogramiem, ko izdevās pacelt virs galvas, tomēr ne noturēt. Šīs disciplīnas ieskaitē viņa palika ceturtā.

Summā 18 gadus vecā Koha tika pie 195 kilogramiem. Par čempioni ar paceltiem 206 kilogramiem kļuva ķīniete Jui Linlona, kura 16 gadu vecumā bija sacensību jaunākā dalībniece. Savukārt bronzas ieguvēja Supatra Kevhonga no Taizemes summā pacēla tikpat cik Koha, tomēr viņa bija par 0,16 kilogramiem vieglāka.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas