Olimpiskās lāpas iedegšanas ceremonijā tiek nošauts šis jaguārs, kurš bija paredzēts kā daļa no šova

0 komentāri

Nepatīkams incidents noticis Brazīlijā – Olimpiskās lāpas stafetes ceremonijā piedalījies jaguārs. Tūlīt pēc lāpas nodošanas tas kļuvis nevaldāms un tādēļ tika nošauts.

Ceremonija notikusi Militārajā bāzē, Manausas pilsētā. Jaguārs izbēdzis no dresētājiem un uzbrucis kādam kareivim. Kad jaguāru nav izdevies apturēt ar četrām trankvilizatora šautriņām, kāds cits kareivis jaguāru nošāvis ar pistoli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Olimpisko spēļu organizatori atzina, – izmantot savvaļas dzīvnieku lāpas stafetes ceremonijā bijusi kļūda un tas vairs neatkārtosies. Vairākas dzīvnieku tiesību aizsardzības organizācijas nosodījušas dzīvnieka nošaušanu un ir neizpratnē, kāpēc vispār ceremonijā bija jāizmanto plēsīgs savvaļas dzīvnieks.

Šis jaguārs bija paņemts no zoodārza, kur viņš savulaik pēc mātes nāves nogādāts kā mazulis.

Olimpiskā lāpa pašlaik ceļo pa Brazīliju – līdz Olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijai augustā.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas