Olimpiešu atbalstam lielākajās Latvijas pilsētās iedegs Enerģijas lāpas

0 komentāri

Gatavojoties Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm, AS Latvenergo tirdzniecības zīmols Elektrum sadarbībā ar Latvijas Olimpisko komiteju sācis sporta un izklaides pasākumu sēriju Enerģiju olimpiešiem, kuras laikā sešās Latvijas pilsētās degs simboliskas līdzjutēju Enerģijas lāpas.

“Olimpiskās spēles ir notikums, kuram līdzi seko teju katrs, jo īpaši Latvijā, – mūsu ir nepilni divi miljoni, un nav daudz tautu, kurām būtu tik daudz olimpiešu un olimpisko panākumu,” izteicies Latvenergo valdes loceklis Uldis Bariss. “Šie panākumi iedvesmo katru no mums, un arī mēs varam iedvesmot mūsu sportistus un uzlādēt viņus ar savu līdzjutēju enerģiju, pārvēršot to simboliskā lāpā. Olimpiāde notiek ne tikai divas nedēļas augustā – just līdzi savējiem un saliedēties varam jau tagad.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Reģionālo pasākumu Enerģiju olimpiešiem mērķis ir demonstrēt vienotu atbalstu Latvijas olimpiešiem, tādējādi nododot viņiem īpašo līdzjutēju enerģiju un uzlādējot Enerģijas lāpu, kas katrā pilsētā saglabāsies līdz pat olimpisko spēļu noslēgumam. Lāpa ir vides objekts, kas tiks iedegts ar simbolisku līdzjutēju enerģijas uguni pilsētas pasākuma laikā.

Akcija Enerģiju olimpiešiem norisināsies sešās lielākajās Latvijas pilsētās – Valmierā, Daugavpilī, Ventspilī, Rēzeknē, Liepājā un Rīgā. Akcijas pasākumos ikvienam būs iespēja jautri un aktīvi pavadīt svētdienu svaigā gaisā ar ģimeni un draugiem. Lai nodotu savu enerģiju mūsu olimpiešiem, ikviens varēs piedalīties 11 enerģijas vākšanas punktos, šaujot ar loku, turoties mežonīga buļļa mugurā, griežot riņķi ap vidukli, lecot ar lecamauklu, demonstrējot uzvaras saucienus un veicot citas aktivitātes, kas palīdzēs visiem kopā uzlādēt simbolisko Enerģijas lāpu. Tāpat apmeklētājiem būs arī lieliska iespēja nodot īpašu video sveicienu Latvijas olimpiešiem, kas tiks izvietots mājaslapā energijuolimpiesiem.lv.

Pirmais akcijas pasākums notiks jau 29.maijā Valmierā, Dīvaliņu pļavās. Nedēļu vēlāk, 5.jūnijā, tam sekos aktivitātes Daugavpilī, 12.jūnijā Elektrum viesosies Ventspilī, 19.jūnijā akcija dosies uz Rēzekni, 3.jūlijā enerģiju olimpiešiem varēs nodot liepājnieki, savukārt “Enerģiju olimpiešiem” noslēguma pasākums Rīgā norisināsies 10.jūlijā.

FOTO: Latvijas sportisti prezentē jauno komandas apģērbu olimpiādei

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas