FOTO: Latvijas sportisti prezentē jauno komandas apģērbu olimpiādei

2 komentāri

Šodien, 10. maijā, Rīgā tika demonstrēta Latvijas Olimpiskās komandas Rio 2016 apģērbu kolekcija, ko Latvijas sportisti valkās Riodežaneiro olimpisko spēļu laikā. Katra sportista apģērbu komplektā ir iekļauti tērpi svinīgajai olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijai, treniņiem un ikdienas gaitām, kā arī plašs aksesuāru klāsts — kopumā katrā komplektā ir 53 priekšmeti.

Olimpiskajā kolekcijā ir arī dažādi aksesuāri: saulesbrilles, cepures, somas, mugursomas un apavi. Kopumā katrā komplektā iekļauti 30 apģērba gabali, pieci apavu pāri un 18 aksesuāri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc pamatīgas izpētes un diskusijām tika izveidota jauna Latvijas Olimpiskās komandas vizuālā identitāte, kas sastāv no komandas logotipa un pinuma. Olimpiskās komandas logotips sastāv no Brīvības pieminekļa trīs zvaigznēm, uzraksta Latvija, kas veidots, par pamatu ņemot Latvijas valsts karoga krāsu proporcijas (2:1:2), un olimpiskiem apļiem.

FOTO: Latvijas sportisti prezentē jauno komandas apģērbu olimpiādei

Savukārt, lai vizuāli atveidotu Latvijas Olimpiešu entuziasmu un spēku tika izveidots grafiskais elements ”pinums”, kas sastāv no trīs atslēgas vārdiem – dzīvs: ”cilvēcīgs” nevis ”mehānisks”; pārdabisks: ”dabisks” nevis ”zinātnisks”; emocionāls: ”garīgs” nevis ”fizisks”.

2 komentāri

TOP komentāri

 • ance
  0

  ance

  1600 eiro uz civēku!

  11.05.2016 21:11

 • juriiiitis
  0

  juriiiitis

  Cik izmaksāja?

  10.05.2016 16:14

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas