Brazīlijā noslēgušās pēdējās pārbaudes pirms Rio olimpiskajām spēlēm

0 komentāri

Brazīlijā gatavošanās šīs vasaras olimpiskajām spēlēm Riodežaneiro ir gandrīz pabeigta. Spēles sāksies kā plānots – tā uzstāj spēļu rīkotāji, kuriem šodien Starptautiskā Olimpiskā komiteja bija sarīkojusi pēdējo eksāmenu. Kaut arī olimpiādi vajājuši dažādi skandāli, tagad visas bažas par organizatoru spējām esot novērstas.

Līdz Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm atlikuši vēl daži mēneši, un visi celtniecības darbi ir pabeigti par 98%. Tā paziņojusi Brazīlijas valdība, sagaidot Starptautiskās Olimpiskās komitejas inspektorus, kuri šonedēļ veica pēdējo pārbaudi pirms spēļu sākuma.

Taisnoties brazīliešiem nācās, jo Riodežaneiro olimpiādi vajājis viens skandāls pēc otra. Vispirms Starptautiskā Olimpiskā komiteja satraucās, vai Brazīlija paspēs uzcelt visus stadionus laikā.

Pēc tam atklājās, ka ūdenssporta sacensības ieplānotas ūdenī, kurā ietek neattīrīta pilsētas kanalizācija. Un visbeidzot panika izcēlās ap draudīgo Zikas vīrusu, kura izplatībai Brazīlijas mitrais tropiskais klimats ir ideāli piemērots. Rīkotāji gan visas bažas noraida.

Olimpiskās spēles ir bēdīgi slavenas arī ar to, ka to sarīkošanai iztērētos līdzekļus reti kad izdodas atpelnīt. Tāpēc ekonomisku nedienu un korupcijas skandālu māktās Brazīlijas politiķi īpaši akcentē, cik taupīgi bijuši olimpiādes rīkošanā.

Riodežaneiro olimpiskās spēles norisināsies šovasar augustā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas