Rīgas Dinamo sezonas pēdējā spēlē ar 2:7 zaudē Atlant

Rīgas Dinamo, noslēdzot dalību Kontinentālās Hokeja līgas septītajā sezonā, otrdien izbraukumā ar 2:7 zaudēja Mitišču Atlant vienībai, kurā par vārtsargu treneri strādā Latvijas speciālists Sergejs Naumovs, bet tās pieteikumā ir arī pašlaik traumētais uzbrucējs Roberts Jekimovs. Latvijas komandas rindās pa vārtiem guva Miks Indrašis un Gints Meija.

Pirmā trešdaļa

Dueli rīdzinieki sāka veiksmīgi, jo vairākumā pēc lieliskas Kaila Vilsona piespēles rezultātu atklāja Indrašis, izceļoties jau ceturtajā minūtē. Pēc dažām minūtēm Rīgas Dinamo komandai atkal izdevās izmantot vairākumu, kad pēc vēl vienas lieliskas saspēles netraucēts vārtu priekšā palika Meija, kurš panāca jau 2:0. Tuvojoties perioda izskaņai, kontroli pār cīņu sāka pārņemt Atlant, kas vainagojās panākumiem, jo 17 sekundes pirms pārtraukuma ripas virzienu mainīja Antons Babčuks, samazinot rezultāta starpību līdz minimumam.

Otrā trešdaļa

Otro trešdaļu – it īpaši tās sākumu – Latvijas komanda aizvadīja ļoti neveiksmīgi, jo vispirms 63.sekundē pēc perioda sākuma izlīdzinājumu panāca Igors Ļevickis. Brīdi vēlāk rīdziniekus no vārtu zaudējuma glāba vārtu pārliktnis, bet 23.minūtē Artjoms Černovs vadībā jau izvirzīja mājiniekus, izmantodams vairākumu. Pusotru minūti vēlāk Atlant guva vēl vienus vārtus, kad no vārtu priekšas izcēlās Andrejs Taratuhins. Pēc sliktā trešdaļas sākuma Rīgas Dinamo nedaudz atguvās, taču atslēgt pretinieku vārtus tās arī neizdevās, lai gan perioda izskaņā Līnuss Videls trāpīja pa vārtu pārliktni.

Trešā trešdaļa

Arī noslēdzošā trešdaļa šajā sezonā rīdziniekiem neiesākās sekmīgi, jo jau 44.minūtē Vitālijs Novopašins panāca 5:2, bet mazāk nekā divas minūtes vēlāk Taratuhins padarīja rezultātu graujošu – 6:2. Pēc šiem zaudētiem vārtiem Rīgas Dinamo turpināja spēlēt ļoti blāvi, kas lika zaudēt vēl vienus vārtus, jo pretinieku izgājiena laikā noteikumus pret Ņikitu Sošņikovu pārkāpa Latvijas komandas aizsargs Aleksandrs Jerofejevs. Līdz ar to uz viesu vārtiem tika nozīmēts soda metiens, ko Sošņikovs arī realizēja. Spēles izskaņā Mitišču komanda tika pie vēl viena bullīša, taču rīdzinieku vārtsargs Džefs Delorjē to atvairīja.