Dinamo nespēlēs Gagarina kausā – Severstal uzvar HK Sochi tikai pēcspēles metienos

Kontinentālās Hokeja līgas spēlē Čerepovecas Severstal pēc trijām trešdaļām nospēlēja neizšķirti mačā ar HK Sochi 4:4. Līdz ar to Rīgas Dinamo zaudēja cerības uz iekļūšanu Gagarina kausa izcīņā.

Pirmo 40 minūšu laikā Čerepovecas hokejisti četras reizes pārspēja Soču vārtsargu Andreju Gavrilovu, bet paši atbildēja ar vienu precīzu bijušā rīdzinieka Pjotra Ščastļivija metienu. Ceturto ripu HK Sochi vārtos otrās trešdaļas sākumā iemeta Pāvels Černovs.

Diemžēl piecās trešā perioda minūtēs Soču hokejisti guva trīs vārtus, un līdz pamatlaika beigām rezultāts vairs nemainījās – 4:4.

Spēles liktenis izšķīrās pēcspēles metienos, kuros veiksmīgāki bija Severstal hokejisti, izcīnot uzvaru ar 5:4. Izcīnītais punkts ne tikai liedza Rīgas Dinamo cerības uz piedalīšanos Gagarina kausa izcīņā, bet padarīja pašus HK Sochi hokejistus par galvenajiem favorītiem uz 8.vietu Rietumu konferencē.