Rīgas Dinamo pret Severstal – vai būs ceturtā uzvara pēc kārtas?

Šodien Kontinentālās Hokeja līgas spēlē Rīgas Dinamo Arēnā Rīga tiekas ar Čerepovecas Severstal hokejistiem. Rīdzinieku pretinieki Rietumu konferences tabulā ar 59 punktiem ieņem 10.vietu, no labāko astotnieka atpaliekot trīs punktus.

Šogad spēlētajos četros mačos Čerepovecas klubs zaudējis Jaroslavļas Lokomotiv, Helsinku Jokerit un Sanktpēterburgas SKA, vienīgo uzvaru izcīnot pār Ņižņijnovgorodas Torpedo. Rīgas Dinamo KHL Rietumos ar 56 punktiem ieņem 12.vietu.

Aivars Zahārovs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Čerepovecas Severstal allaž bijusi viena no rīdzinieku neērtākajām pretiniecēm, kuru savā laukumā izdevies uzvarēt tikai vienu reizi. Arī gaidāmais mačs nesolās būt viegls. Lai arī no pēdējām sešām spēlēm Severstal uzvarējusi tikai vienā, tomēr punktus izdevies iegūt četros mačos – arī pēdējā spēlē viesos pret Sanktpēterburgas SKA (zaudējums papildlaikā ar 3:4). Tas tikai vēlreiz pierāda cik nepiekāpīga ir Igora Petrova trenētā vienība, pret kuru trīs punktus gūt būs grūti. Šī spēle solās būt ļoti spraiga, jo abas komandas turpina cīņu par iekļūšanu Gagarina kausā. Tomēr, ja Dinamo demonstrēs tādu sniegumu kā pēdējos mačos, mūsējiem ir laba iespēja pēc vairāk kā piecu gadu pārtraukuma uzvarēt savā laukumā Čerepovecas vienību.”