Rīgas Dinamo piekāpjas arī Vityaz hokejistiem

Rīgas Dinamo, noslēdzot kārtējo izbraukuma sēriju, Kontinentālās hokeja līgas regulārā čempionāta spēlē svētdien cieta trešo neveiksmi pēc kārtas, ar rezultātu 2:4  piekāpjoties Maskavas apgabala Vityaz hokejistiem.

Četri vārti tika gūti jau pirmajā trešdaļā. Spēles rezultātu atklāja Oskars Cibuļskis, bet pēc tam trīs ar pusi minūšu laikā Vityaz hokejisti izcēlās trīs reizes. Priekšpēdējā minūtē Lauris Dārziņš beidzot izmantoja rīdzinieku nospiedošo pārsvaru, samazinot deficītu līdz minimumam, tomēr pēdējā minūtē pēc iemetiena Vityaz ieraidīja ripu tukšos vārtos, nostiprinot uzvaru.

Pirmā trešdaļa

Abas komandas maču iesāka uzbrūkošā stilā, turklāt pārliecinošāk darbojās Rīgas Dinamo. Septītajā minūtē rīdzinieki ieguva iespēju cīnīties vairākumā, turklāt to realizēja jau pēc 24 minūtēm, kad pēc Miķeļa Rēdliha piespēles izcēlās Cibuļskis. Turpinājumā pēc Krišjāņa Rēdliha noraidījuma rīdzinieki palika mazākumā, bet šajās divās minūtēs tieši viesi uzbruka bīstamāk – sākumā Miks Indrašis izgāja viens pret vārtsargu, bet pēc tam Kristapa Sotnieka metiens trāpīja pa vārtu stabu.

Kaut mazākums tika izturēts, 11 sekundes pēc tā Vityaz panāca izlīdzinājumu, kad ar atkārtotu metienu atzīmējās Antons Koroļovs. Vēl pēc 17 sekundēm Rīgas Dinamo atkal palika mazākumā un šoreiz jau pēc 16 sekundēm Vityaz ieguva vadību, vārtus gūstot čeham Romanam Horākam. Savukārt vēl pēc nepilnām trim minūtēm Vjačeslavs Soloduhins panāca arī 3:1.

Trešdaļas turpinājumā daudz bīstamākus momentus veidoja Rīgas Dinamo komanda, bet vārtus viesiem neizdevās gūt. Zīmīgi, ka neilgi pirms trešdaļas beigām Podoļskas arēnā uz brīdi pazuda apgaismojums, bet pēc 20 spēlētām minūtēm rīdzinieki atradās iedzinējos ar 1:3.

Otrā trešdaļa

Arī otrās trešdaļas ievadā Rīgas Dinamo spēlēja pārliecinošāk, turklāt sestajā minūtē arī ieguva vairākumu. Kaut tika veikti vairāki labi uzbrukumi, rezultāts nemainījās, bet viesiem šajā trešdaļā bija nospiedošs pārsvars metienu attiecībā (12:1). Arī trešdaļas otrajā pusē samērā nospiedošs pārsvars saglabājās Rīgas Dinamo hokejistiem, tomēr rezultātu tas nedeva un joprojām tika zaudēts ar 1:3.

Trešā trešdaļa

Trešā trešdaļa ritēja samērā līdzīgi – Rīgas Dinamo komandai brīžiem bija pat ļoti izteikts pārsvars, bet Vityaz uzbruka vien retu reizi. Neskatoties uz daudzām lieliskajām vārtu gūšanas iespējām, vārti tika gūti vien priekšpēdējā minūtē, kad pēc lieliskas Līnusa Videla piespēles izcēlās Dārziņš. Savukārt 14 sekundes pirms pamatlaika beigām uzreiz pēc iemetiena Horāks guva savus otros vārtus mačā, panākot Vityaz uzvaru ar 4:2. Par labāko spēlētāju Rīgas Dinamo komandā tika atzīts Dārziņš.