Reinis Nitišs finišē otrais un atkal kāpj uz goda pjedestāla

Pasaules čempionātā rallijkrosā Loeakas trasē Francijā Reinis Nitišs finālā piekāpās tikai bijušajam pasaules čempionam rallijā norvēģim Peteram Solbergam un izcīnīja 2.vietu SUPERCAR klasē.

Arī pusfinālā Nitišs bija vienā braucienā ar Solbergu un palika 2.vietā. Finālā  bez abiem jau pieminētajiem braucējiem kvalificējās arī Kens Bloks, Pontuss Tīdemans, Timijs Hansens un Timurs Timerzjanovs.

Finālā Nitišam bija jāstartē no 2.rindas un jau pirmajā līkumā Reinis tika līdz otrajai vietai. Tikt garām Solbergam šoreiz neizdevās. Trešais aiz latvieša finišēja zviedrs Timijs Hansens. Kopvērtējumā Solbergam ir 185, Nitišam 157, somam Tomasam Heikinenam 146 punkti.