Premjerlīgā uzvaru izcīna Chelsea, punktus zaudē čempioni Manchester City

No zaudējuma Anglijas premjerlīgas futbola čempionāta spēlē sestdien paglabās valsts čempionvienība Manchester City, tomēr arī par spīti tam Londonas klubs Chelsea ir nostiprinājis savas pozīcijas kopvērtējuma galvgalī.

Manchester City komanda savā laukumā pārsteidzoši cīnījās neizšķirti 1:1 ar Hull City vienību, turklāt punktu izglāba vien kompensācijas laika otrajā minūtē, kad izcēlās pussargs Džeimss Milners. Mančestras klubs nav uzvarējis jau četrās turnīra spēlēs pēc kārtas, trīs reizes šajā laikā cīnoties neizšķirti 1:1.

Šis iznākums ļāvis Chelsea komandai nostiprināt savas pozīcijas kopvērtējuma galvgalī, jo izbraukumā ar 2:1 tika uzvarēti Birmingemas Aston Villa futbolisti. Uzvaras vārtus 66.minūtē guva serbu aizsargs Braņislavs Ivanovičs. Aston Villa komanda turnīrā bez uzvarām ir jau deviņās spēlēs pēc kārtas, turklāt pirms tam vienība sešās cīņās pēc kārtas nebija guvusi vārtus.

Citā sestdienas spēlē, tiekoties principiālajiem pretiniekiem, Tottenham Hotspur ar 2:1 savā laukumā uzvarēja Londonas Arsenal. Abus vārtus guva šosezon ļoti strauji progresējušais uzbrucējs Harijs Keins, kurš uzvaras vārtus guva 88. minūtē.

Savukārt izteikti principiālajā Liverpūles pilsētas derbijā Everton un Liverpool komandas cīnījās neizšķirti 0:0, kamēr šīs sezonas lielāko pārsteigumu autori Southampton izbraukumā ar 1:0 uzvarēja Londonas Queens Park Rangers. Vienīgos vārtus kompensācijas laika trešajā minūtē guva senegāliešu uzbrucējs Sadio Manē.

Kopvērtējumā Chelsea ieņem pirmo vietu ar 56 punktiem 24 spēlēs, bet Manchester City tagad atpaliek par septiņu punktu tiesu. Ar 45 punktiem seko Southampton, bet 43 punkti 23 mačos ir Mančestras United kontā, kas svētdien viesosies pie Vesthemas United. Ar attiecīgi 43 un 42 punktiem 24 cīņās seko Hotspur un Arsenal.