Premjerlīgā uzvaras gūst vadošie klubi – Chelsea, Southampton, Manchester United

Anglijas Premjerlīgas 22.kārtas sestdienas spēlēs Chelsea izbraukumā ar 5:0 sagrāva Swansea, Southampton ar 2:1 viesos pārspēja Newcastle un Manchester United ar 2:0 izbraukumā uzvarēja Queens Park Rangers.

Chelsea – Swansea mača pirmajā minūtē rezultātu atklāja brazīliešu pussargs Oskars, bet līdz 36.minūtei rezultāts jau bija 4:0, kad vēlreiz izcēlās Oskars, bet divus vārtus guva Spānijas izlases uzbrucējs Djegu Košta. Mača izskaņā piektos vārtus guva vācietis Andrē Širle. Košta ar 17 gūtiem vārtiem pašlaik ir turnīra rezultatīvākais spēlētājs.

Londonas klubs kopvērtējumā pār saviem tuvākajiem sekotājiem un valsts čempioniem Manchester City, kas svētdien uzņems Londonas Arsenal, izveidojis piecu punktu pārsvaru.

Citās sestdienas spēlēs Southampton ar 2:1 viesos pārspēja Newcastle, Manchester United ar 2:0 izbraukumā uzvarēja Queens Park Rangers, Tottenham Hotspur savā laukumā apspēlēja Sunderland ar 2:1 un Liverpool izbraukumā uzvarēja Aston Villa ar 2:0.

Manchester United komanda pēdējās 13 spēlēs visos turnīros piedzīvojusi tikai vienu zaudējumu, bet Southampton, kuras labā abus vārtus guva nīderlandiešu pussargs Eljero Elija, nepārspēta visos turnīros ir deviņās cīņās pēc kārtas.

Kopvērtējumā Chelsea ieņem pirmo vietu ar 52 punktiem 22 spēlēs, bet Manchester City seko ar 47 punktiem 21 mačā. Southampton ir trešā ar 42 punktiem 22 cīņās, Mančestras United atpaliek par diviem punktiem, bet Hotspur – vēl par trim punktiem.