Premjerlīgā Arsenal uzvar Manchester City un West Ham apspēlē Hull

Anglijas Premjerlīgas svētdienas spēlēs Londonas Arsenal izbraukumā ar 2:0 uzvarēja čempionus Mančestras City un West Ham ar 3:0 apspēlēja Hull.

Arsenal un Manchester City spēles rezultāts tika atklāts 24.minūtē. City kapteinis Vensāns Kompanī soda laukumā nogāza Načo Monrealu un Santi Kazorla precīzi realizēja 11 metru soda sitienu. Mača 67.minūtē Olivjē Žirū otro reizi pārspēja Mančestras vārtsargu Džo Hārtu, sagādājot City pirmo zaudējumu Premjerlīgā pēdējo 15 spēļu laikā.

West Ham United savā Boleyn Ground stadionā ar 3:0 apspēlēja Hull City. Vārtus Londonas kluba labā guva Endijs Karols, Morgans Amalfitano un Stjuarts Daunings.

Sestdienas spēlēs Chelsea ar 5:0 sagrāva Swansea, Southampton ar 2:1 viesos pārspēja Newcastle, Manchester United ar 2:0 izbraukumā uzvarēja Queens Park Rangers un Tottenham Hotspur ar 2:1 apspēlēja Sunderland.

Pēc 22.kārtas spēlēm (pirmdienas vakarā kārtas pēdējo spēli aizvadīs Everton un West Bromwich) Chelsea ir 52, Manchester City 47, Southampton 42, Manchester United 40, Arsenal 39, Tottenham Hotspur 37 punkti.