Polija uzvar Brazīliju un kļūst par Pasaules čempioniem volejbolā

0 komentāri

Polijas volejbolisti savās mājās Katovices ”Spodek” arēnā ar 3:1 apspēlēja pēdējo trīs Pasaules čempionātu uzvarētējus Brazīliju un otro reizi kļuva par Pasaules čempioniem.

Pirmajā setā Brazīlija izvirzījās vadībā ar 18:11, noturot pārsvaru līdz seta beigām – 25:18. Otrajā setā nevienai komandai neizdevās aizbēgt, neizšķirts rezultāts pēdējo reizi bija 20:20. Beigās tomēr aukstasinīgāki un meistarīgāki bija poļi un mājnieku līderis Mateušs Mika panāca 25:22. Trešajā setā neizšķirts bija vēl vēlāk – 23:23. Pēdējās divās bumbas izspēlēs uzvarēja Polija – Mika atkal bija precīzs, bet brazīlietis Lukarelli kļūdījās un 25:23 Polijas labā. Ceturtajā setā Brazīlija bija vadībā 20:17, bet pēc Mihala Viniarska sitiena atkal neizšķirts – 21:21. Mariušs Vlazlijs ar bloku apturēja Lukarelli panākot 23:21, un pēc mirkļa jau pats pielika punktu mačam un visam čempionātam – 25:21.

Pusfinālā Polija ar 3:1 uzvarēja Vāciju, Brazīlija ar 3:2 apspēlēja Franciju. Brazīlija Pasaules čempionu titulu bija izcīnījusi pēdējos trīs turnīrus pēc kārtas, bet Polija līdz šim vienīgo reizi Pasaules čempionātā bija uzvarējusi 1974.gadā Meksikā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas