Pitsburgas Penguins uzvar Minesotas Wild un kļūst par Austrumu līderiem

Nacionālajā Hokeja līgā Pitsburgas Penguins ar 4:1 uzvarēja Minesotas Wild, un tagad ar 17 punktiem kopā ar Tampabejas Lightning un Monreālas Canadiens dala pirmo vietu Austrumu konferencē.

Niks Spelings pirmajā, Brendons Saters un Kriss Kunics otrajā periodā ar precīziem metieniem izvirzīja Pitsburgas Penguins vadībā 3:0. Pēdējās trešdaļas vidū, mazākumā aizbēgot no aizsargiem, Nino Nidereiters pārspēja arī Pitsburgas vārtsargu Tomasu Greisu. Spēles beigās Wild noņēma vārtsargu un ceturto ripu Patriks Hornkvists iemeta jau tukšos vārtos.

Sidnija Krosbija un Jevgeņija Malkina “pingvīniem” tā bija astotā uzvara sezonā, un tagad klubs ar 17 punktiem kopā ar Tampabejas Lightning un Monreālas Canadiens dala pirmo vietu Austrumu konferencē. Rietumos līderi ar 20 punktiem ir Anaheimas Ducks.