Pētera Skudras Torpedo piekāpjas Severstal, KHL līderu mačā SKA uzvar CSKA

Divās Kontinentālās Hokeja līgas trešdienas spēlēs Pētera Skudra trenētā Ņižņijnovgorodas Torpedo pēcspēles metienos ar 2:3 piekāpās Čerepovecas Severstal, bet KHL līderu divcīņā Sanktpēterburgas SKA ar 4:3 uzvarēja Maskavas CSKA.

Ņižņijnovgorodas Torpedo vēl spēles pēdējā minūtē bija vadībā ar 2:1, bet Severstal, jau nomainījušiem vārtsargu ar laukuma spēlētāju, izdevās rezultātu izlīdzināt. Torpedo vārtsargs Ivans Kasutins neapturēja ripu, ko pēc Čerepovecas uzbrucēja Mareka Kvapila sitiena pats Kasutins mirkli vēlāk ievirzīja vārtos. Pēcspēles metienu sērijā neviens no Torpedo hokejistiem nepārspēja Čerepovecas vārtsargu Jakubu Štepaneku, bet Sevarstal rezultatīvi izgājieni izdevās Jurijam Trubačovam un Marekam Kvapilam.

Sanktpēterburgas SKA un Maskavas CSKA mačā jau 39 sekundē rezultātu atklāja CSKA uzbrucējs Igors Grigorenko, bet mājiniekiem izlīdzinājumu panāca Andrejs Kuteikins. Otrajā trešdaļā pēc Aleksandra Radulova un Denisa Deņisova metieniem CSKA izvirzījās vadībā, bet SKA zvaigzne Iļja Kovaļčuks divreiz iemeta ripu Staņislava Gaļimova vārtos. Uzvaras vārtus SKA labā pēdējās trešdaļas vidū guva Artemijs Panarins.

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? šodien 09:03