Pēc zaudējuma Polijai, Vācija spēlē neizšķirti 1:1 ar Īriju

Eiropas futbola čempionāta kvalifikācijas turnīrā Vācijas izlase pēc zaudējuma sestdien Polijai, otrdien Gelzenkirhenē spēlēja neizšķirti 1:1 ar Īriju.

Pasaules čempioni Vāciju vadībā 71. minūtē izvirzīja Madrides Real pussargs Tonijs Kross, kurš precīzi sita no 25 metriem. Jau kompensācijas laika 4. minūtē Džons Ošī savā 100 spēlē izlases sastāvā pārspēja Vācijas vārtsargu Manuelu Noieru un panāca neizšķirtu 1:1.

Savus līdzjutējus iepriecināja arī Ziemeļīrijas futbolisti, kas izbraukumā ar 2:0 uzvarēja Grieķiju. 9. minūtē Grieķijas un Itālijas kluba Udinese vārtsargu Orestu Kamezisu pēc stūra sitiena izspēles pārspēja Džeimijs Vords, bet Kails Lafertijs 51. minūtē guva ziemeļīru otrus vārtus.

Serbijas un Albānijas spēle tika pārtraukta, pēc tam, kad laukumā tika izlidināts karogs ar Albānijas simboliku un izcēlās nekārtības.