Pēc Frenka Lampārda gūtajiem vārtiem mirst ”Chelsea” fans

Britu tabloīds ”Daily Star” ziņo, ka pēc ”Chelsea” visu laiku rezultatīvākā futbolista Frenka Lampārda vārtiem pret savu bijušo klubu, Ugandā miris 24 gadus vecais kluba fans Fahuds Musanans, pats profesionāls futbolists ” Simba FC” komandā Ugandas futbola līgā. Draugi nogādājuši Fahudu Bombo militārajā hospitālī,  kur tika konstatēta viņa nāve.

Jau ziņojām, ka Anglijas Premjerlīgas 5.kārtas centrālajā spēlē čempioni ”Manchester City” spēlēja neizšķirti ar līgas līderiem ”Chelsea” 1:1. ”Manchester City” labā vienīgos vārtus guva Frenks Lampārds, kurš ir visu laiku rezultatīvākais ”Chelsea” futbolists, 626 spēlēs pretinieku vārtsargu pārspējot 208 reizes.

Frenks Lampārds vārtus guva spēles 85.minūtē, kad pēc Džeimsa Milnera piespēles, no gaisa iesita bumbu Tibo Kurtuā sargātajos vārtos. Frenks Lampards pēc gūtajiem vārtiem atsacījās izrādīt prieku, izrādot cieņu savam bijušajam klubam un ”Chelsea” faniem.