Pasaules čempione futbolā Vācija pirmo reizi vēsturē zaudē Polijai

Skaties Latvijas izlases spēļu tiešraides!

Eiropas čempionāta futbolā kvalifikācijas turnīra D grupā pasaules čempione Vācija izbraukuma spēlē Varšavā ar 0:2 zaudēja Polijai. Abu komandu savstarpējās spēlēs tā bija Polijas pirmā uzvara vēsturē. Vārtus Polijas labā guva Arkadiušs Miliks un Sebastians Mila.

Vācija visa mača laikā uzbruka ievērojami vairāk, bet brīnumus Polijas vārtos rādīja Londonas Arsenal vārtsargs Vojcehs Ščesnijs, un pasaules čempioni nekādi nespēja gūt vārtus. Toties 51.minūtē pēc Lukaša Piščeka centrējuma Arkadiušs Miliks pārspēja Manuelu Noieru un 57 tūsktoši skatītāju Varšavas Nacionālajā stadionā sajūsmā uzgavilēja. Vācija turpināja uzbrukt, bet 88.minūtē vienā no retajiem pretuzbrukumiem Sebastians Mila vēlreiz pārspēja Noieru – 2:0, Polijai pirmā uzvara pār Vāciju komandas vēsturē!