Paris Saint-Germain izbraukumā aptur Londonas Chelsea

UEFA Čempionu līgas astotdaļfinālā Paris Saint-Germain trešdien divu spēļu summā pārspēja Londonas Chelsea un turnīra ceturtdaļfinālā pievienojās Madrides Real, Porto un Minhenes Bayern, bet vēl četras astotdaļfināla spēles notiks nākamnedēļ.

Francijas futbola klubs Paris Saint-Germain trešdien aizraujošā UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla mačā viesos pagarinājumā nospēlēja neizšķirti 2:2 pret Londonas Chelsea vienību no Anglijas un sasniedza turnīra ceturtdaļfinālu. Chelsea un PSG pirmajā astotdaļfināla mačā spēlēja neizšķirti 1:1, tādējādi Parīzes klubs nākamo kārtu sasniedza, pateicoties vairāk gūtajiem vārtiem izbraukumā.

Atbildes spēles pirmā puslaika 31. minūtē cīņā par bumbu sadūrās PSG uzbrucējs Zlatans Ibrahimovičs un Chelsea brazīliešu pussargs Oskars. Lai gan Ibrahimovičs mēģināja izvairīties no sadursmes, mača galvenais tiesnesis parādīja sarkano kartīti un zviedru futbolistam laukums bija jāpamet.

Deviņas minūtes pirms otrā puslaika beigām mača rezultātu atklāja Chelsea futbolists Gerijs Keihils, kurš Londonas klubu izvirzīja vadībā ar 1:0. Pēc piecām minūtēm rezultātu izlīdzināja PSG brazīliešu pussargs Davids Luišs, kurš ar galvu precīzi raidīja bumbu zem Chelsea komandas vārtu pārliktņa.

Tā kā pēc nospēlētām 90 minūtēm rezultāts divu spēļu summā bija 2:2 un nevienai no komandām nebija vairāk gūto vārtu izbraukumā, vienībām bija jāaizvada 30 minūšu papildlaiks.

Jau papildlaika sestajā minūtē savā soda laukumā noteikumus pārkāpa PSG brazīliešu aizsargs Tjagu Silva un uz komandas vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, kuru realizēja Chelsea vienības beļģu pussargs Edens Azārs. Sešas minūtes pirms papildlaika beigām Silva, precīzi sitot ar galvu, panāca neizšķirtu. Atlikušajās papildlaika minūtēs vārti netika gūti un spēle noslēdzās ar rezultātu 2:2, kas ļāva PSG komandai iekļūt ceturtdaļfinālā, pateicoties izbraukumā gūtajiem vārtiem. Spēle izcēlās ar daudziem asumiem, mača gaitā tika parādītas septiņas dzeltenās un viena sarkanā kartīte.