Par Latvijas gada treneri sportā nosaukts Sandis Prūsis

0 komentāri

Latvijas Gada balvu sportā kā labākais treneris otrdien saņēma Sandis Prūsis. Prūsis šogad Soču olimpiskajās spēlēs Latvijas labākā bobsleja pilota Oskara Melbārža četrinieku ar stūmējiem Daumantu Dreiškenu, Arvi Vilkasti un Jāni Strengu aizveda līdz sudraba godalgai.

Kopš neatkarības atjaunošanas Latvijai ne reizi nebija izdevies izcīnīt olimpisko godalgu bobslejā. Tāpat bobslejisti arī pēcolimpiskajā sezonā turpina sekmīgi cīnīties par medaļām Pasaules kausa posmos.

Vēl uz Latvijas labākā trenera balvu pretendēja nacionālās basketbola valstsvienības galvenais treneris Ainārs Bagatskis, skeletona treneris Dainis Dukurs, kamaniņu sporta treneris Jānis Liepa, kā arī Genādija Samoilova un Andra Šmēdiņa tandēms pludmales volejbolā.

Savukārt titulu Gada sporta skolotājs ieguva Dmitrijs Gorlačevs no Liepājas A.Puškina 2.vidusskolas. Vēl šai balvai kandidēja Antra Šverna no Rīgas 41.vidusskolas un Jānis Zakarīts no Balvu Valsts ģimnāzijas.

Zīmīgi, ka arī pirms gada titulu Gada sporta skolotājs ieguva ieguva pedagogs no Liepājas – Evita Auniņa no Liepājas 8.vidusskolas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas