VIDEO: Viktorijas Zonā Znaroks Parīzē, Strēlnieks kriosaunā un puskailā BK Barons komanda

0 komentāri

Overtime TV studijā katru pirmdienu rubrikā Viktorijas Zona tiek apspriestas jaunākās latviešu sportistu bildes! Šoreiz uzmanības epicentrā nokļuva latviešu basketbolists Jānis Strēlnieks, futbola klubs Liepāja, Latvijas Valsts prezidents Vējonis kopā ar basketbola klubu Ogre, basketbola klubs Barons un Oļegs Znaroks kopā ar sievu romantiskajā Parīzē!

Sporta kvartets – Viktorija Kamaza, Armands Puče, Valdis Valters un kolorītais Guntis – šoreiz apsprieda basketbolista Jāņa Strēlnieka kriosaunas apmeklējumu, Raimonda Vējoņa un basketbola kluba Ogre kopīgo talkošanu, basketbola kluba Barons puskailo komandas bildi, futbola kluba Liepājas aktīvo liepu stādīšanu, kā arī Oļega Znaroka un viņa sievas Parīzes apmeklējumu par godu 30. kāzu jubilejai!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO

FOTO

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas