VIDEO: Viktorijas Zonā Bertāna suns, BK Jūrmalas leģionāri un stilīgais Peiners

0 komentāri

Overtime TV studijā katru pirmdienu rubrikā Viktorijas Zona tiek apspriestas jaunākās latviešu sportistu bildes! Šoreiz uzmanības epicentrā nokļuva Daira Bertāna “selfijs” ar savu suni Rokiju junioru, Latvijas Basketbola līgas komandas Jūrmalas leģionāri un basketbola kluba Ventspils spēlētājs Žanis Peiners.

Sporta kvartets – Viktorija Kamaza, Armands Puče, Guntis un Dainis Dukurs – šoreiz apsprieda Daira Bertāna kopbildi ar savu suni Rokiju junioru, kuram pašam ir savs privātais Instagram konts ar 284 sekotājiem. Bez uzmanības nepalika arī Jūrmalas leģionāru trio – Endrū Šmits, Keisijs Roberts un Aleksandrs Kušnirovs, kuri savā brīvdienā izbaudīja SPA procedūras. Nobeigumā tika aplūkota bilde ar stilīgāko BK Ventspils spēlētāju – Žani Peineru, kurš tika iemūžināts tramvajā.

VIDEO: Viktorijas Zonā Bertāna suns, Jūrmalas leģionāri un Peiners

FOTO: Viktorijas Zona

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas