VIDEO: Puče, Valters un Viktorija repo kopā ar latviešu sportistiem #OvertimeTV

0 komentāri

Ir tapusi jauna Overtime TV pašreklāma, kurā tās galvenie varoņi – Armands Puče, Valdis Valters, Guntis un Viktorija – repo kopā ar latviešu sportistiem.

Katru pirmdienas vakaru plkst. 21.00 kanālā TV6 visi sporta draugi var vērot raidījumu, kurā tās galvenie varoņi – Armands Puče, Valdis Valters, Guntis un Viktorija – draudzīgā atmosfērā stāsta tautai par jaunākajiem sporta notikumiem un sportistu sasniegumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: Puče, Valters un Viktorija repo kopā ar latviešu sportistiem #OvertimeTV

FOTO: sporta raidījums Overtime TV

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas