VIDEO: Puče un Valters par Lipmana ”interesantajiem” izteikumiem

0 komentāri

23. maija Overtime TV raidījumā sporta eksperti Valdis Valters, Armands Puče un Guntis apsprieda Latvijas Hokeja federācijas prezidenta ”interesantos” izteikumus par Mildronātu, tenisu un Krievijas izlases treneri Oļegu Znaroku.

Kirovs Lipmans intervijā krievu medijam sportfakt.ru izteica savu viedokli par to, kāpēc Mildronātu iekļāva aizliegto vietu sarakstā. Federācijas galva un Grindex īpašnieks visu situāciju ar šo medikamentu nosauca par sazvērestību teoriju. Tāpat Lipmans intervijā uzsvēra savu lielo artavu Oļega Znaroka trenera karjerā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO: Puče un Valters par Lipmana ”interesantajiem” izteikumiem

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas